Umístění v jednotlivých ročnících

Medailové pořadí

Obdobně jako se na špičkových sportovních akcích určuje pořadí národů, také tady se můžete seznámit s medailovým pořadím účastníků turnaje Opálecká DÁMA.

Zlato Stříbro Bronz Celkem
Pavel Rousek 7 3 1 11
Miroslav Drastich st. 4 1 0 5
Robert Kalista 1 0 0 1
František Gondek 0 2 1 3
Josef Rousek 0 1 4 5
Bohumil Kalivoda 0 1 3 4
Martin Treml 0 1 1 2
Vlastimil Bouček, Tomáš Kalivoda st.,
Martin Kalivoda st.
0 1 0 1
Otakar Muchka 0 0 2 2

Nejlepší umístění

Jak se hráči umístili v roce, kdy se jim nejvíce dařilo se dozvíte z přehledu nejlepších umístění. Příjemnou skutečností je, že úspěch se nezapomíná, takže si hráč může dalšími účastmi pouze polepšit.

První místo Pavel Rousek, Miroslav Drastich st., Robert Kalista
Druhé místo Bohumil Kalivoda, Tomáš Kalivoda st., Vlastimil Bouček,
František Gondek, Martin TremlJosef Rousek,
Martin Kalivoda st.
Třetí místo Otakar Muchka
Čtvrté místo Michal Šmalcl, Václav Soušek, Miroslav Jiřík
Páté místo Jan Soušek, Oskar Vítovec
5. až 7. místo Josef Janda
Šesté místo Richard Šmalcl ml.
Sedmé místo Jana Tremlová, Antonín Pikhart
7. až 8. místo Zdeněk Kolář
Desáté místo Jakub Jiřík, Pavel Bouberle
Osmé místo Tomáš Kalivoda ml., Richard Šmalcl st., Jakub Kalivoda
Deváté místo Tomáš Kleistner
11. až 12. místo Barbora Tomanová, Miroslav Drastich ml.
Třinácté místo Daniel Šmalcl
14. až 15. místo Václav Brand, Jana Felixová
Šestnácté místo Lukáš Kalivoda

Nejhorší umístění

Shrnutí slabších chvilek nabízí tabulka nejhorších umístění jednotlivých hráčů.

První místo Robert Kalista
Druhé místo Miroslav Drastich st.
Třetí místo Pavel Rousek
Čtvrté místo Vlastimil Bouček, Václav Soušek
Páté místo František Gondek
5. až 7. místo Josef Janda
Šesté místo Miroslav Jiřík
Sedmé místo Jana Tremlová, Josef Rousek, Antonín Pikhart
7. až 8. místo Zdeněk Kolář
Osmé místo Tomáš Kalivoda ml., Richard Šmalcl st.Otakar Muchka,
Bohumil Kalivoda, Oskar Vítovec
Deváté místo Tomáš Kleistner, Martin Treml
Desáté místo Michal Šmalcl, Jakub Jiřík, Martin Kalivoda st.,
Pavel Bouberle
Jedenácté místo Richard Šmalcl ml.
11. až 12. místo Jan Soušek, Barbora Tomanová, Miroslav Drastich ml.,
Jakub Kalivoda
Dvanácté místo Tomáš Kalivoda st.
Třinácté místo Daniel Šmalcl
14. až 15. místo Václav Brand, Jana Felixová
Šestnácté místo Lukáš Kalivoda