Přehled výsledků

Výsledky hlavního turnaje

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
Ročník 2018 Pavel Rousek Martin Kalivoda st. František Gondek
Ročník 2017 Pavel Rousek František Gondek Josef Rousek
Ročník 2016 Robert Kalista Josef Rousek Bohumil Kalivoda
Ročník 2015 Pavel Rousek Martin Treml Josef Rousek
Ročník 2014 Pavel Rousek František Gondek Bohumil Kalivoda
Ročník 2013 M. Drastich st. Pavel Rousek Josef Rousek
Ročník 2012 M. Drastich st. Pavel Rousek Otakar Muchka
Ročník 2011 M. Drastich st. Vlastimil Bouček Pavel Rousek
Ročník 2010 Pavel Rousek M. Drastich st. Bohumil Kalivoda
Ročník 2009 M. Drastich st. Pavel Rousek Josef Rousek
Ročník 2008 Pavel Rousek Tomáš Kalivoda st. Martin Treml
Ročník 2007 Pavel Rousek Bohumil Kalivoda Otakar Muchka

Výsledky vedlejších kategorií

Ročník Strážovák Žena Junior
Ročník 2018 Pavel Rousek
Ročník 2017 Pavel Rousek
Ročník 2016 Robert Kalista
Ročník 2015 Pavel Rousek
Ročník 2014 Pavel Rousek
Ročník 2013 Pavel Rousek
Ročník 2012 Pavel Rousek Jakub Kalivoda
Ročník 2011 Pavel Rousek Jana Felixová
Ročník 2010 Pavel Rousek
Ročník 2009 Pavel Rousek Barbora Tomanová Jakub Jiřík
Ročník 2008 Pavel Rousek Michal Šmalcl
Ročník 2007 Pavel Rousek Jana Tremlová Tomáš Kalivoda ml.

Výsledky turnaje starších žáků

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
Ročník 2018 Michaela Mayerová Adam Rendl Filip Klátil
Ročník 2017 Michaela Mayerová Monika Matásková Adam Rendl
Ročník 2016 Michaela Mayerová David Bouberle Filip Klátil
Ročník 2015 Michaela Mayerová Adam Rendl Filip Klátil
Ročník 2014 Radek Holub Michaela Mayerová Adam Rendl
Ročník 2013 Petr Hofman Filip Klátil Radek Holub
Ročník 2012 Filip Klátil Michaela Mayerová Radek Holub

Výsledky turnaje mladších žáků

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
Ročník 2018 Aleš Rendl Eliška Huspeková V. Kolečková
Ročník 2017 Eliška Huspeková V. Kolečková Tomáš Rendl
Ročník 2016 Aleš Rendl Monika Matásková Dominik Makás
Ročník 2015 Dominik Makás Eliška Huspeková Al. RendlMatásková
Ročník 2014 Aleš Rendl Dominik Makás Eliška Huspeková

Výsledky turnaje nejmladších žáků

Ročník 1. místo 2. místo 3. místo
Ročník 2018 Samuel Janda Julie Chu Lukáš Mayer
Ročník 2017 Tereza Bouberlová Julie Chu V. Maňasová